Nasza firma

H+H Polska  należy do duńskiej Grupy H+H, jednego z wiodących producentów i dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów.
 

Pierwszym krokiem na drodze do miana lidera materiałów ściennych było objęcie przez H+H Polska Sp. z o.o. na początku lutego 2015 roku 100% akcji Grupy Prefabet S.A., jednego z największych producentów betonu komórkowego w Polsce. Kolejnym działaniem wzmacniającym pozycję rynkową spółki było sfinalizowanie z początkiem kwietnia 2018 roku zakupu 99,19% udziałów Grupy SILIKATY Sp. z o.o. od Grupy Ożarów S.A. Ostatnie przejęcie pozwoliło na stworzenie kompleksowego Systemu Budowy H+H, składającego się z bloczków i płytek z betonu komórkowego, nadproży, paneli ściennych, zapraw klejących, a od 2018 roku wzbogaconego o bloczki silikatowe produkowane w wersji drążonej i pełnej, specjalne bloczki silikatowe do ścian o wysokich parametrach izolacji akustycznej oraz silikatowe elementy elewacyjne . 
 

Na sukces firmy H+H Polska pracuje obecnie ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych, w tym 6 zajmujących się produkcją betonu komórkowego w Warszawie, Redzie, Lidzbarku, Gorzkowicach, Puławach oraz Żelisławicach i 7 specjalizujących się w wyrobach silikatowych w Krukach k/Ostrołęki, Piszu, Jedlance, Leżajsku, Ludyni, Kluczach i Przysieczynie. Klienci zyskują zatem dostęp do kompleksowej oferty produktowej i jeszcze sprawniejszej obsługi transakcji.

H+H Polska, mając na celu najwyższe standardy obsługi Klienta, cały czas rozwija się i inwestuje w linie technologiczne, dbając o  bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakości produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne.

 

Zarząd

Piotr DaukszaPiotr Dauksza

Prezes Zarządu

 • Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający H+H Polska od 2013 roku.
 • V-ce Prezes Stowarzyszenia Producentów Betonów SPB, Szef Sekcji Autoklawizowanego Betonu Komórkowego. Członek Zarządu Stowarzyszenia Producentów Silikatów SBM „Białe Murowanie”.
 • Magister inżynier budownictwa lądowego – absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Programu Management 2005 na Harvard Business School (Canadian Management Institute).
 • Doświadczenie zawodowe rozpoczął w 1988 jako kierownik budowy (Hydrobudowa-1) przy budowie warszawskiego metra. Ponad dwadzieścia pięć lat zarządza firmami z branży materiałów budowlanych m.in. Isover (Saint-Gobain), Weber (Saint-Gobain), maxit (HeidelbergCement Group), Optiroc (Scancem Group), Comap (Groupe Legris Industries).
 • Pasjonat żeglarstwa i nurkowania.

 

Wojciech Zdziechowski

Wojciech ZdziechowskiCzłonek Zarządu

Dyrektor Operacyjny

 • Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu Spółki, współpracuje z firmą H+H Polska od 2006 roku.
 • Absolwent Politechniki Lubelskiej, Wydziału Elektrycznego (mgr inż. elektroenergetyk) oraz studiów podyplomowych organizowanych przez Politechnikę Lubelską i CKMP w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami i informatyki przemysłowej.
 • Ponad 25 letnia kariera zawodowa w całości związana z branżą produkcji elementów ściennych z betonu komórkowego. Przed podjęciem współpracy z H+H Polska pełnił funkcję szefa utrzymania ruchu a następnie dyrektora PPB „Prefabet – Puławy", a po przeprowadzeniu prywatyzacji przedsiębiorstwa objął funkcję Prezesa Zarządu Prefabet Puławy Sp. z o.o. W latach 2006 – 2012 zarządzał zakładami produkcyjnymi w Skawinie oraz w Gorzkowicach. Od 2013 roku odpowiada za wszystkie jednostki produkcyjne jako Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu H+H Polska.
 • Prywatnie żeglarz i motocyklista.

 

 

Anna Grzybowska

Członek ZarząduAnna Grzybowska

Dyrektor Finansowy

 • Dyrektor Finansowy, współpracuje z firmą H+H Polska od 2010 roku.
 • Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, biegły rewident.
 • Karierę zawodową rozpoczęła w KPMG, jako audytor prowadząc badania spółek giełdowych, grup kapitałowych i uczestnicząc w szeregu projektów interdyscyplinarnych. Z firmą H+H związana od 2010 roku, początkowo na stanowisku Kontrolera Finansowego, następnie awansowała na Dyrektora Finansowego, obejmując odpowiedzialność za całość finansów w H+H Polska. Obecnie odpowiedzialna również za Dział HR, IT i Administrację.
 • Prywatnie fanka treningu siłowo-kondycyjnego, minimalizmu i podróży w nieznane.

 

 

 

Michał Daszkiewicz

Członek Zarządu

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

 • Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy H+H Polska od stycznia 2019 roku.
 • Magister inżynier budownictwa lądowego – absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej oraz studiów podyplomowych  Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów / Rotterdam School of Management.
 • Z branżą budowlaną związany od 20 lat. Przed rozpoczęciem współpracy z H+H pracował jako Dyrektor Zarządzający Pionu Betonu oraz Członek Zarządu CEMEX Polska Sp. z o.o., z którą związany był przez 9 lat, pełniąc również role związane z rozwojem biznesu i sprzedaży. Wcześniej przez ok. 9 lat pracował w Saint-Gobain Weber na różnych pozycjach w obszarze Sprzedaży i Marketingu. Swoją karierę rozpoczął zaraz po studiach w przemyśle, związując się z firmą RMC Polska Sp. z o.o. w której odpowiadał za technologię produkcji i obszar jakości betonu towarowego. Swoją aktywność zawodową rozszerzył angażując się w pracę Stowarzyszeń Branżowych w Polsce oraz na poziomie europejskim.
 • W wolnym czasie uprawia windsurfing, kitesurfing oraz narciarstwo.