1. december 2021

news

Jubileusz 75-lecia SITPMB i miesięcznika „Materiały Budowlane”

Pod koniec listopada, swój kolejny znaczący jubileusz – jubileusz 75-lecia obchodziło Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Materiałów Budowlanych wraz z miesięcznikiem „Materiały Budowlane”. Z tej okazji w Warszawskim Domu Technika odbyła się uroczysta gala będąca okazją do spotkań, wspólnego świętowania, a także przypomnienia najważniejszych kart historii z ostatnich 75 lat.

„Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych jest społecznym, samorządowym zrzeszeniem inżynierów i techników wszystkich specjalności oraz innych osób fizycznych i prawnych działających w dziedzinie wytwarzania, stosowania oraz rozpowszechniania materiałów i wyrobów budowlanych.”

Z uwagi na zbieżną misję Stowarzyszenia i firmy H+H od wielu lat kontynuujemy ścisłą współpracę, zarówno z samym Stowarzyszeniem, jak i należącym do niego miesięcznikiem „Materiały Budowlane”. Również przy okazji jubileuszu 75-lecia przyjęliśmy rolę złotego sponsora i uczestniczyliśmy w całym wydarzeniu.

Mamy przyjemność poinformować, że otrzymaliśmy jubileuszowe nagrody oraz podziękowanie za całość dotychczasowej współpracy. Dodatkowo wyróżnienie imienne w postaci Złotej Odznaki Honorowej otrzymał Prezes Zarządu H+H Polska Sp. z o.o. – Piotr Dauksza.

Gratulujemy SITPMB oraz „Materiałom Budowlanym” imponującego jubileuszu!
Liczymy na dalszą owocną współpracę.
 

25. oktober 2021

news

Wyróżnienia Builder Super Power 2021

Redakcja i Zarząd wydawnictwa magazynu Builder zapoczątkowali w bieżącym roku nową inicjatywę o nazwie BUILDER SUPER POWER. Wyróżnienia w postaci certyfikatów BUILDER SUPER POWER mają na celu promować „firmy oraz sukcesy rynkowe przez wyłonienie i nagrodzenie wyróżniających się menedżerów odpowiedzialnych za kluczowe procesy w firmach budowlanych głównie w obszarach HR, handlu i sprzedaży, marketingu oraz PR i komunikacji”.

Jest nam bardzo miło poinformować, że podczas pierwszej gali BUILDER SUPER POWER 2021, która odbyła się w dniu 21 października 2021 r. w warszawskim „Bank Clubie”, przez kapitułę konkursu i w porozumieniu z Zarządem firmy uhonorowani zostali: Bożena Panek – Kierownik Marketingu w kategorii Marketing oraz Michał Daszkiewicz – Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w kategorii Handel i Sprzedaż.

Wyróżnienie stanowiące podkreślenie osiągnieć zawodowych i dobrych praktyk wśród szeroko rozumianej branży budowlanej stanowi motywację do kontynuowania podejmowanych działań a także do niezatrzymywania się na drodze dalszego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że przyznane wyróżnienia są sukcesem i pochwałą wynikającymi z pracy całego Zespołu Sprzedaży i Marketingu, dlatego mają dla nas szczególne znaczenie.

Serdecznie gratulujemy Laureatom, nie moglibyśmy być bardziej dumni ze swojego Zespołu!

Więcej informacji na temat gali BUILDER SUPER POWER 2021 można odnaleźć pod adresem: https://builderpolska.pl/2021/10/22/builder-super-power-2021/

 

9. september 2021

news

Złapaliśmy wiatr w żagle

W najnowszym, wrześniowym wydaniu miesięcznika Builder odnaleźć można wywiad z Prezesem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym H+H Polska - Piotrem Daukszą. Wywiad ma charakter jubileuszowy i z jednej strony stanowi podsumowanie 15 lat działalności H+H w Polsce, natomiast z drugiej przedstawia odważne spojrzenie na przyszłość.

W materiale o nieco przewrotnym tytule „Złapaliśmy wiatr w żagle” odnaleźć można znaczną ilość informacji biznesowych. Prezes Zarządu opowiada m.in. o bieżącej pozycji firmy na polskim i europejskim rynku budowlanym, przedstawia krótkie podsumowanie trudnego, pandemicznego roku 2020 oraz formułuje wstępne wnioski o sytuacji sektora budowlanego w roku 2021.

Środkową część materiału stanowi bardzo ciekawa rozmowa ukierunkowana środowiskowo i ekologicznie. Przechodząca zarówno przez zmiany prawodawstwa, charakterystyki materiałowe, procesy produkcyjne jak i założenia inwestycyjne i plany na przyszłość, z których można się dowiedzieć, że H+H planuje zostać nie tylko partnerem w budowaniu ścian ale także przyjaznym partnerem dla środowiska.

Zakończenie i kilka słów podsumowania, to jednocześnie klika słów z nawiązaniem do tytułu całego materiału – a więc o żeglarstwie - największej pasji i aktywności ładującej baterie.

Zachęcamy do zapoznania się z całością materiału!
https://builderpolska.pl/2021/09/01/zlapalismy-wiatr-w-zagle/

16. juli 2021

news

H+H partnerem Mistrzów

Partnerstwo w biznesie jest dla H+H jedną z podstawowych zasad. Jego wagę podkreśla nasze hasło -„Partner w budowaniu ścian”, które już od dłuższego czasu kierujemy do wszystkich współpracujących z nami osób.

W lipcu bieżącego roku istotność partnerstwa mogliśmy poznać także z innej strony. W mających miejsce w Gdyni Mistrzostwach Świata Juniorów w olimpijskiej klasie 49er znakomicie spisał się wspierany przez nas zespół 49er Team Butowski/Machowski. Duet żeglarski, który tworzą Tytus Butowski i Łukasz Machowski zajął piąte miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw, jednocześnie uzyskując tytuł Mistrzów Świata Juniorów U21 (w kategorii do 21 lat).

Nowym Mistrzom gratulujemy sukcesu!

Z dumą wspieramy zespół, który udowadnia, że współpraca i wzajemne wsparcie pozwalają odnosić największe sukcesy.

Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa! 

17. mei 2021

news

H+H - Partner Strategiczny B4YA

H+H jako partner strategiczny wspiera kolejną, ósmą już edycję konkursu „Builder for the Young Architects” (B4YA). Bieżąca edycja rozpoczęła się w październiku 2020 i jak każda poprzednia ma na celu promocję młodych architektów i polskiej architektury. Przez lata swojego istnienia konkurs nabrał zasłużonej renomy i obecnie, cytując organizatorów: „To jeden z najważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom architektury. Konkurs wspiera młodych architektów w ich twórczym zawodowym rozwoju. Wyłania autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektowanej architektury, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.”

Bycie partnerem strategicznym wydarzenia to zaszczyt ale również obowiązek, wiąże się z nim wiele wydarzeń edukacyjnych. W trakcie wydarzeń mamy nadzieję zaciekawić młodych twórców swoimi rozwiązaniami i zainspirować do wykorzystywania ich w powstającym (jak i w każdym kolejnym ;) ) projekcie. Swoją wiedzę produktową w spotkaniach na uczelniach przekazuje Robert Janiak – Product Manager H+H. Do tej pory miał przyjemność spotkać się ze studentami Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej i Politechniki Krakowskiej oraz Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Ze względu na panującą pandemię spotkania w tej edycji konkursu odbywały się zdalnie, natomiast jesteśmy przekonani, że już wkrótce uda nam się spotkać na uczelnianych aulach!

A tymczasem wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

 

9. maart 2021

news

H+H na 19 Targach Grupy PSB

W dniach 3-5 marca 2021 odbyły się największe targi branżowe Grupy PSB. Niestety ze względu na panującą pandemię, zamiast tradycyjnie w Kielcach odbyły się w formie wideo-konferencji.

W tym trudnym dla wszystkich okresie pandemii po raz trzeci targi branżowe PSB, dzięki pionierskiej formule zostały zorganizowane w wersji on-line. Uczestnicy korzystali z innowacyjnej platformy internetowej, łączącej wystawców (dostawców Grupy) ze zwiedzającymi (partnerami PSB). Poprzez platformę odbywało się składanie i akceptowanie zamówień targowych bezpośrednio ze swoich biur czy domów.

W 19 Targach Grupy PSB wzięło udział 237 wystawców oraz 373 partnerów PSB, którzy zarezerwowali 14,5 tys. wideo-konferencji. Nowa formuła Targów PSB przełożyła się na większą frekwencję niż we wcześniejszych edycjach. Dodatkowo uczestnicy Targów zaoszczędzili na kosztach finansowych, związanych z podróżą i noclegiem.

Targi on-line z pewnością nie zastąpią tradycyjnej formuły spotkań Grupy PSB, ale w przyszłości staną się jej istotnym uzupełnieniem.

Bardzo dziękujemy naszym parterom handlowym za aktywne uczestnictwo w wideo-konferencjach i potwierdzone zamówienia

23. november 2020

news

H+H z tytułem Kreator Budownictwa 2020


Firma H+H Polska po raz kolejny udowodniła, że partnerska współpraca jest fundamentem dobrych relacji – zarówno z kontrahentami, jak i z lokalną społecznością. Wyrazem uznania dla spójnej strategii działań, wyrażonej hasłem „Partner w budowaniu ścian”, jest przyznanie firmie oraz Prezesowi Zarządu wyróżnienia KREATOR BUDOWNICTWA ROKU 2020. Wideokonferencja na żywo z udziałem gości i laureatów była transmitowana na żywo 19 listopada 2020 r.

KREATOR BUDOWNICTWA ROKU to prestiżowy projekt, realizowany przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Celem inicjatywy jest wyróżnienie firm, które przyczyniają się do rozwoju polskiego budownictwa oraz poprawy kondycji krajowej gospodarki. Tegoroczna, 10 edycja wydarzenia była szczególna – ze względu na sytuację epidemiczną wzięto pod uwagę nie tylko innowacyjność, ale też społeczne zaangażowanie i całościową strategię biznesową firm z branży budowlanej.

Nagrodę odebrał Piotr Dauksza, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Grupy Kapitałowej H+H Polska. W trakcie wystąpienia laureat podkreślił zrozumienie dla wyzwań, z jakimi mierzy się cała branża budowlana. Od początku istnienia w Polsce, od 2006 roku, firma dba o to, by być zaufanym partnerem w budowaniu ścian. Podstawą strategii firmy jest partnerska współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego w oparciu o wartości fundamentalne. Są nimi: profesjonalizm, wiarygodność i niezawodność, jakość oraz koncentracja na kliencie. Firma H+H Polska dynamicznie reaguje na zmiany zachodzące na rynku – w zakładach produkcyjnych wdrożono liczne inwestycje oraz skoncentrowano się na restrykcyjnej kontroli jakości, usprawnieniu obsługi transakcji i fachowym doradztwie.  W 2018 r. oferta została poszerzona i obecnie jest duoproduktowa – obejmuje beton komórkowy i silikaty.

Prezes Zarządu H+H Polska podkreślił fakt, że bardzo istotną rolę odgrywa również wspieranie lokalnej społeczności – zwłaszcza w czasach pandemii. W tym trudnym okresie firma aktywnie włączyła się w walkę z koronawirusem, dofinansowując cztery szpitale, zlokalizowane w pobliżu zakładów produkcyjnych H+H Polska.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym laureatom.

 

  

30. september 2020

news

Wyzwanie Młodego Architekta 2020/2021

Z przyjemnością informujemy iż wraz z miesięcznikiem Builder kolejny już raz możemy zaprosić młodych architektów do udziału w wyjątkowym konkursie. Edycja 2020 – 2021 będzie już VIII edycją konkursu realizowaną przez miesięcznik Builder i tym razem nosi nazwę „Wyzwanie Młodego Architekta”.  

Zadaniem z którym zmierzą się uczestnicy konkursu jest stworzenie architektonicznego projektu koncepcyjnego stanowiącego dla autora (bądź autorów) wyzwanie i będącego autorskim spojrzeniem na architekturę.

Kapituła konkursowa ocenia kilka podstawowych kryteriów:

  • Oryginalne, nowatorskie i ciekawe podejście do odpowiedzi na zadanie konkursowe
  • Przełamywanie schematów
  • Jakość projektowanej architektury
  • Uwzględnienie zasad projektowania zrównoważonego
  • Techniczną poprawność projektu

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Rejestracja i termin składania prac od 1 października 2020 do 9 lutego 2021 roku.

Serdecznie zachęcamy do udziału i życzymy sukcesów przy podejmowaniu „Wyzwania Młodego Architekta”!

Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://builder4future.pl/ lub na profilu Facebook https://www.facebook.com/4YoungArchitects.