Budowlana Firma Roku 2017

23. januari 2018

news

Firma H+H została wyróżniona prestiżowym tytułem „Budowlanej Firmy Roku 2017"

Redakcja i Rada Programowa miesięcznika „Builder” doceniły firmę H+H za silną pozycję na polskim rynku budowlanym, rzetelność i stabilność prowadzonej działalności oraz oferowane wysokiej jakości, innowacyjne rozwiązania dla budownictwa i architektury.

Ideą konkursu organizowanego przez „Builder” jest nagradzanie firm i osób, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju rynku budowlanego w Polsce, a ponadto upowszechniają dobre praktyki w branży. Podczas tegorocznej XV Gali „BUILDER Awards”, która miała miejsce 23 stycznia w sali Multikina-Złote Tarasy w Warszawie, Kapituła Konkursu doceniła przedsiębiorstwa, które osiągnęły dobre wyniki i zachowały silną pozycję na rynku. W gronie laureatów znalazła się firma H+H Polska. Prestiżową nagrodę – tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2017” odebrał Piotr Dauksza, Prezes Zarządu H+H Polska.

Miesięcznik „Builder” postanowił również uhonorować osoby, które stoją na czele przedsiębiorstw, nietuzinkowe, które potrafią udźwignąć ciężar odpowiedzialności, imponują odwagą, wytrwałością, determinacją, a przede wszystkim biznesową intuicją. Zasługują tym samym na miano „Osobowości Branży Budowlanej”. Wśród  laureatów znalazł się również Piotr Dauksza, Prezes Zarządu H+H Polska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.