Aktualności - Konferencja SPB 2017

2. oktober 2017

news

Konferencja SPB 2017

W dniach 10 i 11 października 2017 r. w hotelu Narvil w Serocku odbyła się V Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów pod tytułem „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie".

Uczestniczyło w niej 300 osób reprezentujących producentów prefabrykatów betonowych, betonu komórkowego, firm współpracujących oraz zaproszonych przez nas gości. Konferencja podzielona na 2 dni obejmowała wygłoszenie 17 referatów przez specjalistów z kraju i zagranicy oraz panele dyskusyjne na temat przyszłości branży. Jednym z ciekawszych punktów konferencji było wręczenie nagród wyróżnionym studentom z Wydziały Architektury Politechniki Warszawskiej biorącym udział w konkursie na najciekawszy projekt budynku jednorodzinnego. Pierwszy dzień konferencyjnym zakończył się uroczystą kolacją, podczas której mieliśmy okazję do spędzenia miłych chwil z naszymi gośćmi. Punktem kulminacyjnym kolacji był występ niesamowitego Waldemara Malickiego, pianisty i kabareciarza, który bawił uczestników dowcipami i przepiękną muzyką.

V Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów odbyła się po ponad 10-letniej przerwie. Jednak frekwencja, która przeszła nasze oczekiwania oraz bardzo pozytywne przyjęcie upewniły nas o słuszności powrotu to tej formuły. Już teraz zapraszamy wszystkich na następną, która odbędzie się w październiku 2019 roku.