H+H Płytki

H+H płytki to drobnowymiarowe elementy z betonu komórkowego wykorzystywane do wznoszenia lekkich ścian działowych, zabudowy i aranżacji wnętrz oraz do prac wykończeniowych. Dzięki łatwości obróbki idealnie nadają się do zabudowy wnęk, obudowy wanien i brodzików.

Z płytek możemy wykonywać półki oraz szafki w łazience i kuchni. Jest to materiał, który znajduje również zastosowanie przy obudowie kominków wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

H+H płytki - drobnowymiarowe elementy z betonu komórkowego

ZALETY

  • łatwość w obróbce;
  • materiał uniwersalny do wykorzystania na zewnątrz i wewnątrz budynku;
  • materiał idealny do prac wykończeniowych.

 

ZASTOSOWANIE

  • lekkie ściany działowe;
  • zabudowa oraz aranżacja wnętrz;
  • prace wykończeniowe.

 


H+H Płytki wytwarzane są w trzech standardach jakościowych: Gold+, Gold i Silver.

GOLD+

Płytki H+H Gold+ to elementy ścienne wyprodukowane w najwyższej jakości. Najwyższa jakość oznacza najdokładniejsze tolerancje wymiarowe TLMB ± 1mm, wąski zakres tolerancji gęstości   ± 25 kg/m3 (charakterystyczny dla wysokiego reżimu produkcyjnego oraz największe wytrzymałości na ściskanie w odpowiednich klasach gęstości.

H+H płytki - drobnowymiarowe elementy z betonu komórkowego

GOLD

Płytki H+H Gold to elementy ścienne wyprodukowane w wysokiej jakości. Wysoka jakość oznacza najdokładniejsze tolerancje wymiarowe TLMB ± 1mm, zakres tolerancji gęstości ± 50 kg/m3 oraz standardowe wytrzymałości na ściskanie.

H+H płytki - drobnowymiarowe elementy z betonu komórkowego

SILVER

Płytki H+H Silver to elementy ścienne wyprodukowane w standardowej jakości. Standardowa jakość oznacza tolerancje wymiarowe TLMA ± 2mm, zakres tolerancji gęstości ± 50 kg/m3 oraz typowe wytrzymałości na ściskanie.

H+H płytki - drobnowymiarowe elementy z betonu komórkowego