Pakiet easy

H+H pakiet easy – czym jest, kiedy się przydaje? Główne zalety wykorzystania

Oferta H+H to nie tylko elementy podstawowe z betonu komórkowego i elementy podstawowe silikatowe, to również elementy uzupełniające – przyspieszające i ułatwiające prowadzenie prac. Ciekawe dopełnienie oferty stanowią pakiety do zabudowy - H+H pakiet easy. Co wchodzi w jego skład i kiedy warto go wybrać?

H+H pakiet easy
Pakiet H+H easy zawiera płytki do samodzielnej zabudowy, z których można wznieść niewielkie ścianki działowe, przepierzenia czy obudowy słupków w domach prywatnych czy w mieszkaniach. Tego samego pakietu użyć można również wtedy, gdy chcemy wykonać elementy wyposażenia w swoim domu. Każdy zestaw zawiera 6 sztuk płytek o szerokości 50 mm lub 3 sztuki płytek o szerokości 100 mm.

Zastosowanie elementów pakietowych
Dzięki pakietowi H+H easy w prosty sposób można wykonać szafki, regały, półki i obudowy (w tym wanien i brodzików), jak i części aranżacji pomieszczeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z płytek z pakietu H+H easy zbudować grill ogrodowy czy inne elementy małej architektury ogrodowej.
Pakiet H+H easy bardzo dobrze sprawdzi się przy wykonywaniu domowej garderoby czy konstrukcji pod półki, barki i zabudowy kominkowe. Wykorzystując płytki z pakietu H+H easy prace aranżacyjnie realizuje się szybko i bezproblemowo a po wykonaniu zabudowy istnieje wiele możliwości wykończeniowych, można np. położyć płytki ceramiczne czy gładź.

Zaletą zastosowania pakietu bez wątpienia jest jego duża uniwersalność, z płytek można samodzielnie wykonać różnego typu konstrukcje i zabudowy. Płytki można łatwo przycinać, piłować i wygładzać przy użyciu standardowych narzędzi. Co więcej są one łatwe w obróbce, nawet jeśli chcemy osiągnąć konstrukcję przyjmującą nietypowe kształty.

O uniwersalności pakietów H+H easy świadczy również jego łatwość transportowa. Zestawy płytek można zapakować bez problemu do bagażnika samochodu osobowego, więc przy mniejszym zapotrzebowaniu nie ma nawet potrzeby wynajmowania specjalnego busa czy przyczepy transportowej.

 

Wpływ dodatku wapna podczas produkcji elementów Systemu
Jak ściany pozwalają oszczędzać? - czyli wybór materiału podyktowany nie tylko kosztem początkowym
Przygotowanie inwestycji - co trzeba zaplanować, chcąc rozpocząć budowę?
Czy projekt budowlany przewiduje, z jakiego materiału powinny powstać ściany?