zysk murowany

Wykonawco zapraszamy Cię do VIII edycji Programu Zysk Murowany!

Proste zasady i korzystne nagrody to dla nas fundament. Dlatego jeżeli kupujesz produkty z betonu komórkowego H+H, zapraszamy Cię do zarejestrowania się w VIII edycji Programu Zysk Murowany! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcyjnych rozwiązań, które pomogą Ci zbudować pozycję najlepszego Wykonawcy w branży! Biorąc udział w Programie możesz zyskać nie tylko wyjątkowe nagrody z katalogu – zdobywając Certyfikat Wykonawcy H+H otrzymasz jeszcze więcej korzyści: wsparcie techniczne instruktora budowlanego, gadżety czy punktowe premie. Nie zwlekaj, dołącz już teraz!

Zobacz, że Twoja droga w Programie jest prosta, a Zysk Murowany!

 

ZGŁASZAJ INWESTYCJE!

Każda kupiona paleta produktów z betonu komórkowego H+H to 30 punktów na Twoim koncie, które możesz wykorzystać w Programie!Możesz zgłaszać inwestycje zrealizowane z poniższych produktów promocyjnych:


 GOLD+,
 GOLD,
 SILVER
 

Certyfikaty

Chcesz być najlepszy? Zostań Certyfikowanym Wykonawcą H+H! Kiedy zarejestrujesz odpowiednią ilość zrealizowanych inwestycji będziesz mógł rozpocząć proces uzyskania Certyfikatu.Taki Certyfikat to gwarancja dodatkowych korzyści w postaci: premii punktowych w Programie, specjalnych gadżetów i wsparcia Instruktorów Budowlanych. Jeżeli wyrazisz chęć certyfikacji, skontaktuje się z Tobą instruktor z ramienia H+H, który dopełni wszelkich formalności.

Zdobyte punkty wymieniaj na nagrody!

Biorąc udział w Programie zyskujesz dostęp do katalogu nagród, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie! Każdy zdobyty punkt za zakup produktów z betonu komórkowego H+H to krok bliżej w stronę zdobycia wymarzonej nagrody! 

Przejdź na stronę i poznaj szczegóły Programu:

http://www.zyskmurowany.pl/

APLIKACJA MOBILNA ZYSK MUROWANY

Aplikacja jest dedykowana dla uczestników Programu.

Dostępne w aplikacji funkcjonalności :
- możliwość rejestracji inwestycji
- dostęp do konta uczestnika wraz z aktualnymi wynikami
- dostęp do zamówień nagród oraz możliwość sprawdzenia statusu wysyłki nagrody
- dostęp do wiedzy o produktach

Wykonawco podejmuj wyzwania i rejestruj swoje inwestycje na urządzeniu mobilnym.

Pobierz aplikację i sprawdź jakie to proste.

Aplikacja dostępna w sklepach :

googleplay   appstore

 

 

Pliki do pobrania

Budowa - porady praktyczne
Budowa - przydatne informacje i dokumenty