Kariera

 

Poznaj nas, dlaczego warto pracować z nami?

W Polsce zatrudniamy w 13 Zakładach Produkcyjnych, Centrali oraz Siłach Sprzedaży ponad 800 Pracowników. Firma sukcesywnie się rozwija oraz inwestuje w nowoczesne linie technologiczne, jednocześnie gwarantując najwyższe standardy jakości produktów, bezpieczeństwo pracy i ochrony środowiska, które są dla nas priorytetem.  

Sukces ten, nie byłby możliwy gdyby nie nasi Pracownicy, których wiedza i kompetencje stanowią dla nas największą wartość. Mamy ambicje stać się Pracodawcą doskonałym dla naszych Pracowników, dlatego tworzymy dla nich przyjazne oraz stabilne miejsce pracy. Dbamy o warunki pracy,  gwarantując każdemu Pracownikowi pakiet benefitów oraz zaplecze socjalne.

Szukamy ludzi, którzy chcą razem z nami zbudować niezwykły zespół, opierający się w pracy na wizji dostarczenia dla naszych Klientów produktów najlepszej jakości. Oczekujemy, że podobnie jak my, chcesz się stale rozwijać i nieustannie będziesz poszukiwał obszarów do udoskonalenia.

Chcesz się przekonać jak działamy w praktyce? Wybierz ofertę dla siebie i zaaplikuj.

 

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty pracy dla siebie, a chciałbyś spróbować swoich szans w naszej firmie? Wyślij swoje CV poprzez formularz.