Innowacyjność

Innowacyjność jest jednym z podstawowych filarów działalności firmy H+H Polska. W oparciu o nią funkcjonują wszystkie działy, od produkcji, poprzez sprzedaż i marketing, a na księgowości i administracji kończąc.

Innowacyjność w kontekście produktowym oznacza nieustanne prace nad udoskonalaniem wprowadzanych na rynek rozwiązań. Przekłada się to na podnoszenie parametrów technicznych, wprowadzanie udogodnień wpływających na łatwość i szybkość murowania, a także poszukiwanie nowych zastosowań produktówz betonu komórkowego i silikatów.

W ciągu ostatnich kilku lat stworzony został kompleksowy System Budowy H+H, który pozwala na sprawną budowę ciepłych, cichych i wytrzymałych konstrukcji. W asortymencie znajduje się kilka innowacyjnych pozycji, takich jak: H+H Panel TEMPO (większe wymiary wpływające na szybkość wznoszenia ścianek działowych), bloczki H+H TERMO i SUPERTERMO (niższe gęstości, jeszcze cieplejsze ściany), Polski pakiet H+H easy (płytki opakowane w poręczny pakiet, który można z łatwością przenosić), H+H Silikat APLUS (bloczki o podwyższonych parametrach izolacji akustycznej), czy H+H Silikat F25 (szybsza i wygodniejsza budowa fundamentów.

 

Właściwości

Pliki do pobrania

Energooszczędność
Łatwość i szybkość budowy
Ekologia