Nowy Dyrektor Sprzedaży w H+H

2. janvier 2019

news

Nowy Dyrektor Sprzedaży w H+H

W roku 2018 firma H+H wzmocniła swoją pozycję wiodącego dostawcy materiałów ściennych w Polsce poprzez stworzenie komplementarnej i zharmonizowanej oferty materiałów murowych, obejmującej wysokiej jakości produkty z betonu komórkowego oraz nowoczesne bloczki i cegły wapienno-piaskowe.

W obliczu nowych wyzwań mamy przyjemność poinformować, że od dnia 1 stycznia 2019 do sił Sprzedaży Grupy Kapitałowej H+H Polska (tj. H+H Polska Sp. z o.o. i H+H Silikaty Sp. z o.o.) dołączył Michał Daszkiewicz, obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Dyrektor Sprzedaży jest odpowiedzialny za łączną sprzedaż dwóch asortymentów produktowych marki H+H we wszystkich kanałach sprzedaży na terenie całej Polski.

Michał Daszkiewicz posiada 18-letnie doświadczenie w branży budowlanej, zarówno w sprzedaży, jak i całym procesie zarządzania biznesem. Przed rozpoczęciem współpracy z H+H Polska związany był z firmami - liderami rynkowymi w swoich branżach - takimi jak Cemex Polska Sp. z o.o. oraz w Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.

Liczymy, że współpraca z naszymi Partnerami Handlowymi, tak jak dotychczas, będzie przebiegała pomyślnie, a dzięki sprawnej organizacji sprzedaży i wsparciu nowego Dyrektora Sprzedaży, nasze relacje umocnią pozycję H+H Polska jako Partnera w budowaniu ścian.