H+H na seminariach dla projektantów
(Czerwiec | 2017)

Zespół doradców firmy H+H prezentuje produkty podczas cyklu seminariów skierowanych do wszystkich uczestników procesu budowlanego, a w szczególności do projektantów i architektów

Od początku 2017 roku zespół doradców firmy H+H Polska prezentuje nasze produkty i systemy podczas cyklu seminariów skierowanych do wszystkich uczestników procesu budowlanego, a w szczególności do projektantów i architektów.

W tym sezonie budowlanym zdecydowaliśmy się na współpracę z kilkoma firmami organizującymi tego typu wydarzenia. Są to Virtus Studio oraz ARCHMEDIA Grażyna Gałka. Do tej pory mieliśmy przyjemność spotkać się z projektantami:

- 14 marca we Wrocławiu (Virtus Studio)

- 22 marca w Krakowie (ARCHMEDIA Grażyna Gałka),

- 5 kwietnia w Poznaniu (ARCHMEDIA Grażyna Gałka),

- 1 czerwca w Poznaniu (ARCHMEDIA Grażyna Gałka)

 

W trakcie trwania seminariów, podczas krótkiej prezentacji przedstawiamy najważniejsze i najciekawsze fakty dotyczące produktów z betonu komórkowego H+H. Nasz doradca omawia aktualne nowości pojawiające się w produkowanym asortymencie i prezentuje stanowisko H+H odnoszące się do tematu przewodniego seminarium. Informacje zasygnalizowane podczas prezentacji są rozszerzane w bezpośrednich rozmowach prowadzonych przy firmowym stoisku H+H. W trakcie rozmów wyposażamy gości w komplet materiałów techniczno-reklamowych, takich jak katalog, ulotki i zeszyty dla projektantów.

 

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia z naszym udziałem, które odbędą się w II połowie roku.