Nasza firma

Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku. Na początku lutego 2015 roku firma H+H Polska Sp. z o.o. objęła 100% akcji Grupy Prefabet S.A., jednego z największych producentów betonu komórkowego w Polsce.

Produkcja bloczków z betonu komórkowego prowadzona jest w sześciu zakładach: Redzie, Lidzbarku, Warszawie, Puławach, Gorzkowicach i Żelisławicach.

H+H Polska dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, który jest materiałem konstrukcyjno – izolacyjnym. Firma H+H Polska oferuje bloczki w gęstościach od 300 do 800 kg/m3. Asortyment ten produkowany jest z najlepszych surowców i w najbardziej zaawansowanej kategorii wymiarowej TLMB, która charakteryzuje się najmniejszą tolerancją wymiaru wysokości ± 1 mm.

Firma H+H Polska cały czas rozwija się i inwestuje w nowoczesne linie technologiczne, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości produktów, bezpieczeństwo pracy i ochrony środowiska.

 

Zarząd

Piotr Dauksza

Prezes Zarządu

 • Prezes Zarządu H+H Polska od 2013 roku.
 • Magister inżynier budownictwa lądowego – absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Programu Management 2005 na Harvard Business School (Canadian Management Institute).
 • Doświadczenie zawodowe rozpoczął w 1988 jako kierownik budowy (Hydrobudowa-1) przy budowie warszawskiego metra. Ponad dwadzieścia lat zarządza firmami z branży materiałów budowlanych m.in. Isover (Saint-Gobain), Weber (Saint-Gobain), maxit        (HeidelbergCement Group), Optiroc (Scancem Group), Comap (Groupe Legris Industries).
 • Pasjonat żeglarstwa i nurkowania.

 

Wojciech Zdziechowski

Członek Zarządu

Dyrektor Operacyjny

 • Dyrektor operacyjny, członek zarządu Spółki, współpracuje z H+H Polska od 2006r,
 • Absolwent Politechniki Lubelskiej, Wydziału Elektrycznego (mgr inż. elektroenergetyk) oraz studiów podyplomowych organizowanych przez Politechnikę Lubelską i CKMP w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami i informatyki przemysłowej,
 • Ponad 20 letnia kariera zawodowa w całości związana z branżą produkcji elementów ściennych z betonu komórkowego.  Przed podjęciem współpracy z H+H Polska pełnił funkcję szefa utrzymania ruchu a następnie dyrektora PPB „Prefabet – Puławy", a po przeprowadzeniu prywatyzacji przedsiębiorstwa objął funkcję Prezesa Zarządu Prefabet Puławy Sp. z o.o. W latach 2006 -2012 zarządzał zakładami produkcyjnymi w Skawinie oraz w Gorzkowicach. Od 2013 roku odpowiada za wszystkie jednostki produkcyjne jako Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu Spółki.
 • Prywatnie żeglarz i motocyklista.

 

Anna Grzybowska

Dyrektor Finansowy

 • Dyrektor Finansowy, współpracuje z H+H Polska od 2010 roku.
 • Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, biegły rewident
 • Karierę zawodową rozpoczęła w KPMG, jako audytor prowadząc badania spółek giełdowych, grup kapitałowych i uczestnicząc w szeregu projektów interdyscyplinarnych. Z firmą H+H związana od 2010 roku, początkowo na stanowisku Kontrolera Finansowego, następnie awansowała na Dyrektora Finansowego, obejmując odpowiedzialność za całość finansów w Spółce. Obecnie odpowiedzialna również za Dział HR, IT i Administrację.
 • Prywatnie fanka treningu siłowo-kondycyjnego, minimalizmu i podróży w nieznane.